Kvalitní surovinou
k lahodnému výrobku

Velkoobchod a dodavatel

Nejste přihlášen/a. Pro možnost nákupu se prosím přihlašte.
Pokud dosud nejste registrovaným zákazníkem, registrujte zde.

Poptávané zboží
prázdný

Jak nakupovat

Registrace

    Registrace je nutná pro odesílání objednávek. Neregistrovaní návštěvníci mohou odeslat společnosti Refi-CZ s.r.o. soupis zboží o které mají zájem. Obchodní zástupce je poté bude kontaktovat s cenovou nabídkou a možností spolupráce.

Registrace spočívá v uvedení Vašich fakturačních a kontaktních údajů. Pro provedení registrace klikněte na odkaz „Přihlaste se“ v pravém horním menu a poté odkaz „Registrujte se zde.“ Objeví se stránka s formulářem, který je třeba vyplnit. Všechny informace se vepisují do příslušných kolonek. Je možné využít doplnění dostupných údajů z rejstříku ekonomických subjektů. Stačí vyplnit IČ a kliknout na ikonu ARES.

Položky označené tímto symbolem " * - Povinné položky" jsou povinné a tedy nezbytné pro úspěšnou registraci. Po zadání všech potřebných informací, stiskněte tlačítko „registrovat se“. Zadáte-li nějaké údaje špatně nebo nevyplníte-li povinné položky, zobrazí se formulář znovu a budete požádání o opravu těchto údajů.

Pokud je vše v pořádku zobrazí se stránka s informací o úspěšném zaregistrování a na Váš e-mail bude odeslána zpráva s přihlašovacími údaji. Od této chvíle se stáváte registrovaným zákazníkem. Při příští návštěvě již nemusíte nic složitě vyplňovat a stačí se pouze v pravé horní části přihlásit pomocí e-mailové adresy a hesla.

 

Výběr zboží

    V levé části je možné zvolit, zda se bude zobrazovat zboží z celého sortimentu, dle zaměření, nebo přednostně Vaše zboží. Po kliknutí na rubriku se Vám zobrazí nabídka v oddělení (pokud je zboží členěno do podskupin, tak si můžete otevřít pododdělení s dalším zboží pro přesnější výběr). Nyní můžete procházet nabídku a budete-li požadovat o některém z produktu více informací, stačí kliknout na název zboží nebo na obrázek. Zde si můžete produkt prohlédnout na ilustrační fotografii a přečíst si podrobnější informace. Máte-li speciální dotaz, tak jej napište dolů do komentářů ke zboží. Naši zaměstnanci Vám v co nejkratší době odpoví.

Pro vyhledávání zboží lze použít „Našeptávač“ umístěný nad výpisem položek, který vypíše produkty obsahující zadaný řetězec znaků v názvu, nebo kódu položky.

náhled vyhledávavní
Vybrané zboží vložte do objednávky vyplněním množství a kliknutím na tlačítko objednat u dané položky, nebo vyplňte množství u více druhů zboží a potvrďte tlačítkem pod výpisem produktů.

 

Objednávka zboží

    Pro objednání zboží je nutné, abyste byli řádně přihlášeni. Pokud přihlášeni jste, je Vám povolen přístup na stránku pro odeslání objednávky. Na této stránce vidíte nahoře obsah objednávky, tedy položky, které chcete nakoupit. Níže jsou informace o plátci, tedy informace zadané při registraci.

Pokud je vše v pořádku a chcete objednávku ukončit, klikněte na tlačítko „Odeslat objednávku“. Tím se dostanete na další stránku, kde prosím překontrolujte všechny údaje. Je-li vše v pořádku, odešlete objednávku závazně opět kliknutím na tlačítko "odeslat". Aktuální stav provedených objednávek můžete sledovat po kliknutí na odkaz Objednávky v menu zákazníka.

 

Doprava a platba zboží

    Pokud nebude uvedeno jinak, bude zboží dodáno na určenou dodací adresu v nejbližší závozový den. Způsob platby, popř. délka splatnosti odpovídá smluvenému způsobu, nebo specifikaci uvedené v Rámcové kupní smlouvě.

Nevíte si rady? Kontaktujte Vašeho obchodníka.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

zákaznická podpora

info Zavinac refi-cz Tecka cz
tel.:
+420 725 800 592

Speciální přání


captcha image