Kvalitní surovinou
k lahodnému výrobku

Velkoobchod a dodavatel

Nejste přihlášen/a. Pro možnost nákupu se prosím přihlašte.
Pokud dosud nejste registrovaným zákazníkem, registrujte zde.

Poptávané zboží
prázdný

Brambory na 8 různých způsobů

3. 4. 2016

Brambory jsou velmi oblíbenou a často konzumovanou potravinou. Věděli jste, že jedna průměrně velká brambora obsahuje až 45 % doporučené denní dávky vitamínu C? Podívejte se na 8 nejoblíbenějších produktů z naší nabídky!

Jsme výhradním distributorem kvalitních brambor pro ČR, které jsou pod naší značkou vyráběny v Německu. Mezi 8 našich nejoblíbenějších bramborových produktů řadíme:

 


1. Brambory vařené zámecké 5 kg

Zámecké vařené brambory dodáváme po 5 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Jedná se o menší kulaté brambory bez slupky. Skvěle se hodí do salátů či jako příloha vyšší třídy k hotovým jídlům, a to ve formě hranolek či pečených i vařených brambor.

Před samotnou přípravou brambory propláchněte, zbavte vyplaveného škrobu a následně ohřejte ve vodě, v konvektomatu, případně v mikrovlnné troubě. Výrobek je také vhodný smažit nebo péct. Zámecké brambory se hodí i do rezervy, jelikož v chladícím zařízení zabírají minimum místa. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 4 pytle ve vratné přepravce E2.


2. Brambory vařené zámecké půlené 3 kg

Zámecké vařené brambory půlené dodáváme po 3 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Jedná se o menší rozpůlené brambory bez slupky. Skvěle se hodí do salátů či jako příloha vyšší třídy k hotovým jídlům, a to ve formě hranolek či pečených i vařených brambor.

Před samotnou přípravou brambory propláchněte, zbavte vyplaveného škrobu a následně ohřejte ve vodě, v konvektomatu, případně v mikrovlnné troubě. Výrobek je také vhodný smažit nebo péct. Zámecké brambory půlené se hodí i do rezervy, jelikož v chladícím zařízení zabírají minimum místa. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 4 pytle ve vratné přepravce E2.


3. Vařené americké brambory celé 20-30 mm 3 kg

Vařené americké brambory celé 20-30 mm dodáváme po 3 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Tyto brambory se skvěle hodí jako příloha k hotovým jídlům, a to ve formě pečených i vařených brambor.

Americké brambory celé 20-30 mm můžete připravit hned několika způsoby – vařením ve vodě, vařením v páře, pečením v troubě, v konvektomatu nebo smažením ve fritéze či na pánvi. Před samotnou přípravou brambory propláchněte, zbavte škrobu a nechte odkapat. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 4 pytle v papírovém nevratném kartonu. 


4. Brambory měsíčky 3 kg

Bramborové měsíčky bez slupky dodáváme po 3 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Tyto brambory se skvěle hodí jako příloha k hotovým jídlům, a to ve formě pečených i vařených brambor.

Bramborové měsíčky můžete připravit hned několika způsoby – vařením ve vodě, vařením v páře, pečením v troubě, v konvektomatu nebo smažením ve fritéze či na pánvi. Před samotnou přípravou brambory propláchněte, zbavte škrobu a nechte odkapat. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 4 pytle v papírovém nevratném kartonu.


5. Brambory selské gril 1,44 kg

Selské brambory gril dodáváme po 6 kusech (1,44 kg) ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Tyto brambory se skvěle hodí jako příloha k hotovým jídlům, např. steakům, a to ve formě pečených i vařených brambor.

Selské brambory gril můžete připravit hned několika způsoby – vařením ve vodě, vařením v páře, pečením v troubě, v konvektomatu nebo smažením ve fritéze či na pánvi. Selské brambory gril jsou výborné i jako samostatný chod ­– brambora se nakrojí, vyplní smetanou nebo sýrem, zabalí do alobalu a dá zapéct. Před samotnou přípravou brambory propláchněte, zbavte škrobu a nechte odkapat. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 4 pytle v papírovém nevratném kartonu.


6. Brambory vařené kostky 6x6x6 mm 5 kg

Brambory vařené kostky dodáváme po 5 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Skvěle se hodí do salátů či do polévky. Výborně vážou majonézu – brambory nejsou vodnaté, takže saláty nevytečou. Používané především ve výrobnách lahůdek a restauračních zařízeních.

Brambory na salát doporučujeme použít rovnou po otevření balení včetně vyplaveného škrobu, který v salátu funguje jako pojivo. Při použití brambor do polévky po otevření propláchněte. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 5 pytlů ve vratné přepravce E2.


7. Brambory vařené plátky 6 mm 5 kg

Vařené bramborové plátky 6 mm dodáváme po 5 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Tyto brambory se skvěle hodí na zapékání či jako příloha k hotovým jídlům, a to ve formě opečených i vařených brambor.

Vařené bramborové plátky 6 mm můžete připravit hned několika způsoby – vařením ve vodě, vařením v páře, pečením v troubě, v konvektomatu nebo smažením ve fritéze či na pánvi. Vařené bramborové plátky jsou výborné i jako samostatný chod, který připravíte na pánvi se slaninou či na způsob francouzských brambor. Před samotnou přípravou bramborové plátky ani nemusíte proplachovat. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 5 pytlů ve vratné přepravce E2.


8. Brambory vařené celé 5kg

Oloupané vařené brambory celé dodáváme po 5 kg ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. Tyto brambory se skvěle hodí do salátů či do knedlíků, kterým propůjčí svoji výraznou bramborou chuť. Vhodné jsou samozřejmě i jako příloha k hotovým jídlům, a to ve formě hranolek, pečených i vařených brambor.

Oloupané vařené brambory můžete připravit hned několika způsoby – vařením ve vodě, vařením v páře, pečením v troubě, v konvektomatu nebo smažením ve fritéze či na pánvi. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat. Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (A odrůda), pro který platí 3měsíční záruční doba.

Balení: 4 pytle ve vratné přepravce E2. 

 

Podívejte se i na naše další bramborové produkty.


Nevíte si rady? Kontaktujte Vašeho obchodníka.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

zákaznická podpora

info Zavinac refi-cz Tecka cz
tel.:
+420 725 800 592

Speciální přání


captcha image