Kvalitní surovinou
k lahodnému výrobku

Velkoobchod a dodavatel

Nejste přihlášen/a. Pro možnost nákupu se prosím přihlašte.
Pokud dosud nejste registrovaným zákazníkem, registrujte zde.

Poptávané zboží
prázdný

Máme nově polepené vozy ve firemních barvách

21. 11. 2015

Aby nás naše firemní vozy dostatečně reprezentovaly, byli jsme dobře rozpoznatelní, rozhodli jsme, že jim dáme novou tvář.   

Reklamní polep na autě Refi - vejce, cibule, šunka, sýr

Grafický design reklamních polepů

Nejlepší nápady vznikají spontánně. A přesně tak tomu bylo s polepy našich aut. Naše firma Refi-CZ spolupracuje s online marketingovou agenturou MarketUP, která pro nás realizuje internetovou reklamu.

Když nám tato agentura vytvořila vizuál pro naše sociální sítě, jejich návrh se nám velmi zalíbil. A to natolik, až jsme si řekli, že by nás tato grafika mohla dobře reprezentovat také v terénu přímo při dovozu potravin.   

Převedení vizuálu do tiskové kvality

Udělat velký potisk pro naše vozy nebyl jednoduchý úkol. Z několika centimetrového vizuálu pro sociální sítě bylo nutné vytvořit vizuál s rozměry 5,905 m x 2,015 m.

„Na základě dodaných rozměrů bylo zapotřebí udělat vizuál pro velkoformátový tisk. Vše jsme tedy vytvořili kompletně znova ve vysoké tiskové kvalitě a rozlišení. To je samozřejmě daleko pracnější, než vytvářet malý vizuál používaný pouze v online prostředí,“ říká Martin Ambrož, Graphic Designer MarketUP.

Do potisku na naše firemní vozy bylo následně vloženo logo Refi-CZ, QR kód a slogan: „Suroviny pro gastronomii, lahůdkářskou, cukrářskou a pekařskou výrobu.“

Výsledek stojí za to! A my jsme rádi, že nás při dovozu surovin poznáváte.

Lidé jak lepí reklamní polep na autě Refi - vejce, cibule, šunka, sýrDetail reklamního polepu na autě Refi - vejce, cibule, šunka, sýr


Nevíte si rady? Kontaktujte Vašeho obchodníka.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

zákaznická podpora

info Zavinac refi-cz Tecka cz
tel.:
+420 725 800 592

Speciální přání


captcha image