Kvalitní surovinou
k lahodnému výrobku

Velkoobchod a dodavatel

Nejste přihlášen/a. Pro možnost nákupu se prosím přihlašte.
Pokud dosud nejste registrovaným zákazníkem, registrujte zde.

Poptávané zboží
prázdný

Získejte nové zákazníky pokrmy bez živočišných produktů

24. 1. 2014

Jedním z dlouhodobě rostoucích trendů ve stravování je veganství - druh stravy, ve kterém se člověk zřekl potravin s živočišným původem.

Jedním z dlouhodobě rostoucích trendů ve stravování je veganství - druh stravy, ve kterém se člověk zřekl potravin s živočišným původem. Vegani tak na rozdíl od známějších vegetariánů kromě masa a sádla nekonzumují ani máslo, mléko a mléčné výrobky, vejce a pokrmy, které tyto potraviny obsahují.

Ponechme stranou důvody, proč tak činí. Spíše si povšimněme možnosti získat nové zákazníky rozšířením svého jídelního lístku o veganské jídlo. Vegani mají velmi málo možností, kde se najíst. Může to být právě ve vaší restauraci.

Stačí nedávat do jednoho nebo více pokrmů na vašem menu potraviny živočišného původu. Do polévky nerozmícháte vejce, použijete bezvaječné těstoviny, nabídnete variantu jídla, kde místo masa budou sojové nudličky, salát neposypete sýrem…

Zdroj obrázku:123rf.com

Vedle veganů získáte jako zákazníky:

  • lidi, kteří se stravují zdravě
  • vegetariány, jež jsou často v restauracích odsouzeni ke smaženému sýru

Získat nové zákazníky je jednoduché: Upravíte několik pokrmů a upozorníte na to komunitu veganů na jedné z mnoha jejich internetových stránek.


Nevíte si rady? Kontaktujte Vašeho obchodníka.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

zákaznická podpora

info Zavinac refi-cz Tecka cz
tel.:
+420 725 800 592

Speciální přání


captcha image