Kvalitní surovinou
k lahodnému výrobku

Velkoobchod a dodavatel

Nejste přihlášen/a. Pro možnost nákupu se prosím přihlašte.
Pokud dosud nejste registrovaným zákazníkem, registrujte zde.

Poptávané zboží
prázdný

Brambory vařené ZÁMECKÉ 5kg

Brambory vařené ZÁMECKÉ 5kg
Očištěné a tepelně upravené brambory vhodné jako příloha nebo do salátů

Katalogové číslo:
Zo100500
Datum posledního nákupu:
4. 12. 2014
Balení:
1 x 5 kg

kgPopis zboží

Zámecké vařené brambory jsou menší kulaté brambory. Skvěle se hodí jako příloha vyšší třídy k hotovým jídlům, a to ve formě vařených i pečených brambor. Jejich kvalita je dána vybranou a stálou odrůdou varného typu A/AB, pečlivým očištěním a šetrným tepelným ošetřením. Díky tomu mají výbornou chuť, lojovitou konzistenci a kvalitu stálou v průběhu celého roku. Vhodné také do salátů nebo do těsta na knedníky.

Před samotnou přípravou brambory propláchněte, zbavte vyplaveného škrobu (pokud chcete brambory dát do těsta nebo do knedlíků škrob vám naopak pomůže v navázání ostatních ingrediencí) a následně ohřejte ve vodě nebo v konvektomatu. Výrobek je také vhodný smažit nebo péct. Zámecké brambory se hodí i do rezervy, jelikož nezabírají místo v chladícím zařízení. Po otevření je doporučeno do 3 dnů zpracovat.

Jedná se o nechlazený výrobek nejvyšší kvality (varný typ A), pro který platí 4měsíční záruční doba. Zámecké vařené brambory dodáváme po 5 kilogramech ve vakuových pytlích, které zaručují dlouhou dobu trvanlivosti. 4 pytle ve vratné přepravce E2.

Skladování: 5–25 °C
Trvanlivost: 4 měsíce od výroby