Kvalitní surovinou
k lahodnému výrobku

Velkoobchod a dodavatel

Nejste přihlášen/a. Pro možnost nákupu se prosím přihlašte.
Pokud dosud nejste registrovaným zákazníkem, registrujte zde.

Poptávané zboží
prázdný

Tipy

Brambory na 8 různých způsobů

Brambory jsou velmi oblíbenou a často konzumovanou potravinou. Věděli jste, že jedna průměrně velká brambora obsahuje až 45 % doporučené denní dávky vitamínu C? Podívejte se na 8 nejoblíbenějších produktů z naší nabídky!

3. 4. 2016 Celý článek


5 osvědčených velikonočních receptů, které jsou u zákazníků nejvíce žádané

5 osvědčených velikonočních receptů, které jsou u zákazníků nejvíce žádané

K Velikonocům neodmyslitelně patří dobré jídlo. Ti, kteří na domácí vaření a pečení příliš nejsou, si pro velikonoční pokrmy přijdou k vám – do pekáren, cukráren i restaurací. Doporučujeme vám 5 velikonočních pokrmů, které by ve vašem podniku na Velikonoce v žádném případě neměly chybět.

4. 3. 2016 Více


5 oblíbených valentýnských receptů: Když chcete lásku vyznat jídlem

Jedním z nejoblíbenějších valentýnských dárků jsou tzv. pokrmy lásky. Představujeme vám 5 žádaných a zároveň velmi jednoduchých valentýnských receptů, vhodných pro hromadnou i domácí výrobu, které jsou důkazem toho, že láska skutečně prochází žaludkem.

14. 1. 2016 Celý článek


Máme nově polepené vozy ve firemních barvách

Máme nově polepené nákladní vozy ve firemních barvách Refi.  Aby nás naše firemní vozy dostatečně reprezentovaly, byli jsme dobře rozpoznatelní, rozhodli jsme, že jim dáme novou tvář.

Jak se vám líbí?

21. 11. 2015 Celý článek


Karikatury členů týmu Refi-CZ na bramborech

Před několika dny se tým Refi-CZ vrátil z jedné z největších potravinářských výstav na světě Anuga, s sebou domů přivezl také zajímavý suvenýr. Naše vlastní karikatury na bramborách, posuďte sami, nakolik jsme si na karikaturách podobní :-)

 

19. 10. 2015 Celý článek


Jaký je světový rekord v dojení krávy?

Guinessova kniha rekordů zaznamenává a kategorizuje různé světové rekordy z oblasti lidské činnosti i přírody. Mnohé z nich jsou přirozeně velmi kuriózního charakteru. Své místo má v Guinessově knize rekordů i světový rekord v dojení krávy. Jaká je jeho hodnota?

30. 9. 2015 Celý článek


Jaká je v létě spotřeba smetany na výrobu zmrzliny?

Lidé v Čechách si ročně koupí 34 milionů litrů zmrzliny. To vychází přibližně na 3 litry zmrzliny na každého Čecha, což odpovídá zhruba 20 kusům. Post jednoho z nejoblíbenějších druhů zmrzlin si stále zachovává točená zmrzlina. Je zjištěno, že průměrný výrobce točené zmrzliny zpracuje týdně (vyjma zimních měsíců) zhruba 100 litrů smetany.

24. 7. 2015 Celý článek


Dodáváme vařené potraviny pro uskladnění při pokojové teplotě

Naše společnost je výhradní dodavatel brambor, které jsou v Německu vyráběné pomocí moderních technologií. Tajemstvím jejich dlouhodobé trvanlivosti je vysoce kvalitní vakuová folie, která zaručuje snadnou skladovatelnost vakuovaných brambor při běžné pokojové teplotě. Čerstvé vám tak při teplotě od 5 až do 25 °C vydrží až 3 měsíce od data výroby.

7. 7. 2015 Celý článek


Okouzlete bramborami Hasselback návštěvníky své restaurace

Brambory Hasselback jsou svérázným pokrmem, který ukazuje, že i z notoricky známých surovin lze vařit elegantní pokrmy. Tato specialita je pojmenována podle stockholmské restaurace Hasselbacken, kde byly brambory takto upraveny poprvé. Brambory Hasselback očarovaly nejednoho strávníka, ať už jako příloha k jídlům namísto jinak upravených brambor nebo podávaných samostatně s omáčkou.

27. 1. 2014 Celý článek


Jak zajistit bezpečnost potravin při výpadku elektřiny

Jednou z našich priorit při zásobování je zajistit přepravu zboží tak, aby k vám dorazilo vždy čerstvé a bez poškození. Chceme poradit i vám, jak zajistit bezpečnost potravin ve vašem gastronomickém provozu. Jednou z nepříjemností, která vás může potkat a ohrožuje kvalitu potravin, je výpadek elektrického proudu. Buďte na ni připraveni.

27. 1. 2014 Celý článek


Cena brambor raketově stoupá. Čím je nahradit?

Kvůli nepříznivému počasí je letošní sklizeň brambor výrazně nižší než v minulých letech. Podle posledních odhadů Českého statistického úřadu bude letošní sklizeň brambor menší o 20% oproti loňskému roku. Podobně nízká úroda potkala i okolní země, z nichž se k nám brambory také dováží. Ceny brambor se zvyšují.

27. 1. 2014 Celý článek


Zahřejte v zimě svými pokrmy

Odborníci v oblasti stravování v zimních měsících radí konzumovat především potraviny, které zahřívají organismus. Nedoporučují příliš velký přísun syrové zeleniny a ovoce, které vaše tělo ochlazují. Vyhýbat se máme také typicky letním pokrmům, například salátům.

27. 1. 2014 Celý článek

Nevíte si rady? Kontaktujte Vašeho obchodníka.

Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!

zákaznická podpora

info Zavinac refi-cz Tecka cz
tel.:
+420 725 800 592

Speciální přání


captcha image